Kup teraz

 

 

 

 

Kliknij by obejrzeć!

A o tym, dlaczego nie poruszamy w kursie narzędzi do modelowania 3D, dowiedzieć się możesz z tego filmu na naszym kanale YouTube:

Żeby wiedzieć co Cię czeka w naszej wspólnej podróży, koniecznie zobacz materiał promocyjny, który stanowi również darmową próbkę tego kursu on-line: 

 

 

 

 

Kliknij by obejrzeć!

Kurs został przygotowany w oparciu o wersję AutoCad 2021. Nie mniej od wersji 2012 różnice między programami są tak nie znaczące, że śmiało będzie pasować również do starszych wersji programu, jak i z pewnością do każdego nowszego wydania. 

Łączny czas trwania materiałów:  1 h 50 min.

Cena: 45 ,00 zł

Rozwiń menu

04 czerwca 2022

Nasz kurs oferuje bardzo sprawne i skompresowane w czasie, przekazanie Ci wiedzy na temat pracy z narzędziem, jakim jest program AutoCad z firmy Autodesk.

 

Kurs ten skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących, które chciałyby jak najmniejszym kosztem poświęcenia czasu, wejść w ten program i po prostu,... zacząć działać! 

 

Materiały przedstawiają pracę z AutoCadem 2D, stąd też świetnie nada się dla osób, które zamierzają pracować na AutoCadzie LT, ale również będzie pasował do oprogramowań podobnych np. BricsCAD, ZWCAD czy GstarCad.

Kurs "Jak zacząć pracę z,... AutoCadem"