Jeśli chcesz się z nami skontaktować wystarczy, że użyjesz poniższego formularza ! 


Zespół OMA

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT


 

Ubrany cały na biało...

 

   

  Pracujemy nad stroną i nowymi materiałami w wolnych chwilach i przede wszystkim - robimy to hobbistycznie. Traktujemy naszą pracę jako swoistą „cegiełkę” dla polepszenia jakości przestrzennej w Polsce. Jako młodzi architekci i inżynierowie, może nie mamy dużego głosu w branży – chyba że wraz z wami, uda nam się stworzyć platformę na której będzie to możliwe. Wszystko zaczyna się od idei – a któż jest lepszy w ich tworzeniu niż architekci ;)

 

   Chcemy stworzyć w tym wirtualnym świecie, portal skierowany głównie do młodych architektów, inżynierów, studentów i być może przyszłych studentów architektury oraz innych kierunków branżowych.

 

      Zdajemy sobie sprawę z mnogości stron podobnych, jednak żadna z nich nie stawia na podstawy z którymi trzeba się mierzyć wchodząc w ten zawód/studia. Chcemy mieć miejsce w internecie do którego można wejść, sprawdzić i nie tracić czasu. Nie przekopując się niepotrzebnie przez całe stosy nieinteresujących nas treści.

 

     Naszym głównym celem jest tworzenie bazy wiedzy, której nam jako studentom, ale i teraz zwłaszcza w pierwszych krokach zawodowych stanowczo brakuje. Wychodzimy z założenia, że umożliwienie łatwiejszego dostępu do wiedzy (przede wszystkim szybszego), może się przyczynić do lepszej edukacji przestrzennej w Polsce.

 

 

Edukacja                Efekt

 

1. Chcesz się czymś podzielić, ale nie masz pomysłu? Podrzucamy nasze luźne propozycje:

 

Co było twoim największym problemem po podjęciu pracy i jak sobie poradziłeś? 

 

Zabrakło Ci wiedzy w konkretnej dziedzinie, a być może konkretna specjalizacja  w zespole nastręczyła problemów?  A może właśnie wszystko poszło gładko ;)

 

Być może po studiach arch. podjąłeś/aś zupełnie inną ścieżkę kariery? 

 

Jesteś agentem nieruchomości? Projektujesz jachty?  Może jesteś Artystą/ką?  Podziel się tym co skłoniło Cię do podjęcia takiej decyzji i czy studia architektoniczne jakoś w tym pomogły, a być może utrudniły?

 

 

Studiujesz lub studiowałeś/aś za granicą?

 

Może twoje słowa, ułatwią innym podjęcie decyzji. Byłeś tam od początku czy może z Erasmusa?  Napisz i podziel się Twoim doświadczeniem!

 

 

Specjalizujesz się w czymś?

 

Parametryka, fotogrametria, wizualizacje, proj. służby zdrowia?  W czymkolwiek byś się nie specjalizował uważamy, że warto przybliżyć temat innym.

 

 

2. To może być pojedynczy artykuł lub jeśli masz pomysł - cały cykl artykułów!

 

3. Możesz pisać o czym chcesz!* – To będzie twój przekaz dla innych.

 

*Materiały jedynie nie mogą oczywiście zawierać rzeczy ogólnie przyjętych za nieprzyzwoite i wulgarne. Krytyka jednak oczywiście mile widziana. W szczególnych wypadkach możliwe **** wypikanie ;)

Miejsce, gdzie na scenę 

wkraczasz Ty!

Chciałbyś/Chciałabyś pomóc?

Zjedź niżej! 

Rozwiń menu

Kilka słów...